Шановні друзі!

Пацієнти є важливими партнерами для компанії Рош. Компанія Рош прагне допомагати пацієнтам зрозуміти своє захворювання/стан та краще слідувати рекомендаціям лікаря, що включає своєчасний доступ до потрібної інформації. Рош прагне надати пацієнтам збалансовану, точну та зрозумілу наукову інформацію про ліки та послуги компанії.

Якщо у Вас є питання щодо властивостей препаратів компании Рош, Ви можете звернутись у Службу медичної інформації компанії Рош:

  • через сайт www.roche.ua

  • за електронною адресою ukraine.medinfo@roche.com

  • за поштовою адресою ТОВ «Рош Україна»: Київ, 04070, вул. П. Сагайдачного, 33

  • за телефоном +380 (44) 354 30 40 або факсом +380 (44) 354 30 41

ВАЖЛИВО! Звертаємо Вашу увагу, що препарати компанії Рош є рецептурними. Компанія Рош не може відповідати на питання, пов’язані зі станом Вашого здоров’я. Вибір, призначення та спосіб застосування лікарського засобу може здійснювати і визначати тільки лікар. Якщо у Вас виникли питання по самопочуттю, призначеної Вам терапії, будь ласка, проконсультуйтеся з Вашим лікарем.

Якщо Вашому лікарю буде необхідна додаткова інформація по препаратах компанії Рош, будь ласка, зверніться до нього з проханням направити відповідний запит у Службу медичної інформації компанії Рош.