VI КОНГРЕС – Асоціації акушерських анестезіологів України – «Анестезіологічне забезпечення та інтенсивна терапія в акушерстві, гінекології та перинатології»

november, 2023

10nov(nov 10)09:0012(nov 12)18:00VI КОНГРЕС - Асоціації акушерських анестезіологів України - «Анестезіологічне забезпечення та інтенсивна терапія в акушерстві, гінекології та перинатології»

Event Details

Шановні пані та панове!
Чудово розуміючи реалії сьогодення та безперервного терору з боку російської федерації, з вірою в ЗСУ та ППО ми плануємо проведення VI міждисциплінарного наукового конгресу з міжнародною участю «Анестезіологічне забезпечення та інтенсивна терапія в акушерстві, гінекології та перинатології», який відбудеться 10-12 листопада 2023 р. Конгрес буде проведено в онлайн форматі.

В рамках конгресу будуть представлені доповіді провідних провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців у галузі анестезіології, акушерства та гінекології. Плануються доповіді провідних фахівців з 11 країн світу та України за участю професорів Marc van de Veіde (Бельгія), Alex Ioskovich (Ізраіль), Alison WRIGHT (В. Британія), Frederic Mersier (Франція), Oleg Turkot (США), Emilia Guashe (Іспанія), Alex Zlotnik (Ізраїль), Xandra Schyns (Нідерланди), Агзам Жумадилов (Казахстан), Кім Єн Дін (Узбекистан) та інших провідних іноземних і вітчизняних фахівців.

Планується проведення оновленого курсу лекцій та майстер-класів.

Щиро вдячні Вам за підтримку та раді будемо бачити Вас на нашому Конгресі.

Слава Україні! Слава ЗСУ!

more

Time

10 (Friday) 09:00 - 12 (Sunday) 18:00

Підписка на розсилку

Отримувати анонси заходів на email