Краніофаціальна хірургія 02.12.23

december, 2023

02dec09:0018:00Краніофаціальна хірургія 02.12.23

Event Details

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній та освітній конференції «Краніофаціальна хірургія: сучасний стан і перспективи розвитку» яка відбудеться 2 грудня 2023 року у місті Києві

Тематика конференції, охоплює різні напрямки краніофаціальної хірургії та хірургії основи черепа і торкається складних мультидисциплінарних проблем, що становлять інтерес для нейрохірургів, щелепно-лицевих хірургів, онкологів, отоларингологів, офтальмологів, пластичних хірургів та інших спеціалістів. Розвиток краніофаціальної хірургії відбувається надзвичайно швидкими темпами, що зумовлено впровадженням у практику сучасних інноваційних технологій. Наша конференція створює можливість обміну досвідом, пошуку консенсусу в проблемних питаннях, здобуття нових компетентностей і формування мультидисциплінарних команд в дружній і теплій атмосфері.

Наукова програма конференції буде представлена лекціями провідних вітчизняних та закордонних фахівців, відеодемонстраціями хірургічних втручань із їх обговоренням, панельними дискусіями і майстер класами.

Програма конференції має практичне спрямування, що сприятиме підвищенню кваліфікації фахівців, поглибленню та отриманню ними нових професійних знань, ознайомленню з новими технологіями та розробками у краніофаціальній нейрохірургії та набуттю необхідних навичок практичного використання окремих інноваційних технологій.

Сподіваємося на Вашу зацікавленість і плідну співпрацю!

Конференція проходитиме в гібридному форматі (off-line і он-лайн).

more

Time

(Saturday) 09:00 - 18:00

Підписка на розсилку

Отримувати анонси заходів на email