Відеозапис конгресу на сайті

(тільки для зареєстрованих учасників) доступно до 31 січня 2022 року

ВІТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

Шановні друзі та колеги,

Ми раді повідомити, що Третій Регіональний Український Конгрес «Controversies in Neurology» відбудеться в Києві, Україна, 25-26 листопада 2021 року у гібридному форматі (офлайн та онлайн).

Controversies in Neurology – це унікальні освітні конференції, на яких лікарі можуть зустрітися з видатними фахівцями в основних неврологічних галузях і отримати актуальні знання та інформацію з найактуальніших клінічних питань сьогодення.

Ми надаємо міжнародним експертам платформу для обговорення та порівняння досвіду. Учасники мають можливість обговорювати та вирішувати спірні питання зі світовими лідерами у цій галузі. Конгрес має на меті надати найбільш доступні відповідні дані, які озброюють лікарів достовірною та актуальною науковою інформацією, що допомагає у повсякденному догляді за пацієнтами.

В останні роки на наших конгресах залучається багато учасників з різних галузей та регіонів. Ми зацікавлені в розвитку регіонального представництва. За активної підтримки українських колег, ми запускаємо ІІІ Регіональний український конгрес «Controversies in Neurology» у Києві.

Для третього регіонального українського конгресу ми обрали найактуальніші теми: епілепсія, головний біль, нейропсихіатрія, хвороба Паркінсона та інші рухові розлади, розсіяний склероз.

Ми сердечно запрошуємо місцеві підприємства приєднатися до нас в Україні. Існує ряд можливостей спонсорства, включаючи діяльність, спонсоровану галуззю. Крім того, ми будемо раді адаптувати спонсорський пакет до ваших конкретних потреб.

З нетерпінням чекаємо зустрічі на 3-му Регіональному українському конгресі у прекрасному місті Києві!

З повагою,
Професор Амос Корчин (Ізраїль)
Андрій Дубенко президент УПЕЛ
Наталія Пряникова (Україна), співголови

CME ACCREDITATION: 12 CREDIT POINTS!

 

ШАНОВНІ ДРУЗІ ТА КОЛЕГИ!

Маємо велику честь та задоволення від імені Організаційного Комітету повідомити, що Третій Регіональний конгрес Дебати в неврології, Київ, 25-26 листопада 2021 акредитований European Accreaditation Council for Continuing Medical Education (UEMS/EACCME)

* Згідно критреріям нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ України від 22.02.2019 №446 кількість балів за заходи, які акредитовані за кордоном чи в Україні EACCME під час підрахунку загальної кількості балів множиться на 2

 

COVID SAFE ZONE

 

ЗАХІД ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗГІДНО З УСІМА ОБМЕЖЕННЯМИ, РЕКОМЕНДАЦІЯМИ, ПОТОЧНИМИ ПРОЦЕДУРАМИ ТА ПРОТОКОЛАМИ БЕЗПЕКИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

партнери

Історія

The 1st
Regional Congress “Controversies in Neurology”

Kyiv, Ukraine
November 23-24, 2017

The 2nd
Regional Congress “Controversies in Neurology”

Kyiv, Ukraine
November 21-22, 2019