Вітальне слово

Шановні друзі та колеги,

Ми раді повідомити, що Третій Регіональний Український Конгрес «Controversies in Neurology» відбудеться в Києві, Україна, 25-26 листопада 2021 року у гібридному форматі (офлайн та онлайн).

Controversies in Neurology – це унікальні освітні конференції, на яких лікарі можуть зустрітися з видатними фахівцями в основних неврологічних галузях і отримати актуальні знання та інформацію з найактуальніших клінічних питань сьогодення.

Ми надаємо міжнародним експертам платформу для обговорення та порівняння досвіду. Учасники мають можливість обговорювати та вирішувати спірні питання зі світовими лідерами у цій галузі. Конгрес має на меті надати найбільш доступні відповідні дані, які озброюють лікарів достовірною та актуальною науковою інформацією, що допомагає у повсякденному догляді за пацієнтами.

В останні роки на наших конгресах залучається багато учасників з різних галузей та регіонів. Ми зацікавлені в розвитку регіонального представництва. За активної підтримки українських колег, ми запускаємо ІІІ Регіональний український конгрес «Controversies in Neurology» у Києві.

Для третього регіонального українського конгресу ми обрали найактуальніші теми: епілепсія, головний біль, нейропсихіатрія, хвороба Паркінсона та інші рухові розлади, розсіяний склероз.

Ми сердечно запрошуємо місцеві підприємства приєднатися до нас в Україні. Існує ряд можливостей спонсорства, включаючи діяльність, спонсоровану галуззю. Крім того, ми будемо раді адаптувати спонсорський пакет до ваших конкретних потреб.

З нетерпінням чекаємо зустрічі на 3-му Регіональному українському конгресі у прекрасному місті Києві!

З повагою,

Професор Амос Корчин (Ізраїль)

Наталія Пряникова (Україна), співголови

Prof. Amos Korczyn (Israel)

Nataliya Pryanykova (Ukraine)