Шановні друзі та партнери!

Сподіваємось що Ви та всі Ваші рідні та близькі у безпеці! Наша країна вже другий місяць успішно відбиває підступні атаки ворога та тримає оборону. Без перебільшення всі наші громадяни незалежно від того на якому фронті вони протистоять ворогові – герої! Бої тривають, але ми знаємо, ми переможемо! Ми впевнені, що кожен Українець, незалежно від того, де знаходиться сьогодні, докладає максимум зусиль задля нашої спільної переможемо!

Ми вдячні кожному, хто в умовах війни продовжує працювати. І надихає інших не боятись. Наша команда «RIMON», продовжує бути на постійному зв’язку з вами. Звісно ми мали відтермінувати всі наші звичні активності, але ми не припиняли й не плануємо зупиняти свою діяльність та знаходимося у повній готовності й надалі працювати над навчальними та іншими проєктами та виконувати замовлення.

Правлінням Благодійного фонду Розвитку Інноваций Медицини “РІМОН” прийнято рішення про створення “Фонду солідарності на відбудову медицини України” після війни, гроші з якого будуть витрачені на допомогу постраждалим лікарням на відбудову та закупку обладнання, соціальним закладам, окремим категоріям пацієнтів тощо.  Цю ініціативу вже підтримало ряд професійних асоціацій з якими ми активно працюємо. Кожен із вас робить великий внесок у відбудову нашої країни. Разом ми обов’язково переможемо!

Усе буде Україна!