УКР  ENG

Місце проведення

М. Київ, вул. Академіка Заболотного, 21,

Клінічна лікарня «Феофанія», Конференц центр.

 

від метро «Лук’янівська»

 

Автобус/маршрутка № 496 (19+9), який проходить Севастопольську площу, по Окружній трасі, по вул. Академіка Заболотного. Їхати до кінцевої зупинки.

 

від метро Іподром

 

Тролейбус №11 або маршрутка № 507 (8 зупинок) і пішки 15 хвилин від зупинки «Державного музею архітектури та побуту»

 

від метро Теремки

 

Маршрутка №496 (проходить кожні 28 хвилин) - 9 зупинок до зупинки лікарня «Феофанії»

 

За останні п’ятдесят років лікарня Феофанія трансформувалась від закритого закладу для обслуговування політичної еліти у радянські часи до сучасної прогресивної клініки. За довгі роки пошуку, розвитку і вдосконалення ми сформували основний пріоритет в роботі – здоров’я пацієнта та його потреби завжди на першому місці.

Колектив лікарні це 1700 професіоналів – лікарів, медичних сестер, господарських та адміністративних працівників. Ми все робимо на благо пацієнтів. Вас чекає турбота, дбайливе ставлення, увага, індивідуальний підхід, цілодобова допомога, професіоналізм нашого персоналу, сучасні методи діагностики та лікування. Наша праця й натхнення  для вашого здоров’я!

Весь час ми вдосконалюємо свою роботу щодо надання медичних послуг. Відповідність високим міжнародним стандартам – головна мета закладу. Ми прагнемо надавати послуги, якість яких перевищує очікування пацієнтів. В 2013 році Все­український центр радіохірургії отримав СЕРТИФІКАТ ISO 9001:2009. Послуги центру радіохірургії відповідають міжнародним стандартам.

Сьогодні в лікарні використовуються методики та технології які ми навіть не могли уявити в дні заснування Феофанії. Обмін знаннями та досвідом, взаємодія з партнерськими клініками в Європі та сучасні технології дозволяють нашій команді об’єднувати і розвивати навики для задоволення потреб кожного пацієнта. Лікарня Феофанія є визнаним лідером у медичній галузі адже ми створюємо охорону здоров’я.

 

ОРГАНІЗАТОР КОНГРЕСУ ТА КОНТАКТИ З ПРИВОДУ УЧАСТІ

 

Благодійний Фонд Розвитку Інновацій Медицини “РІМОН”

Україна, Київ,   01001, Бізнес центр «Панорама»

Вул. Велика Житомирська, 20, 7 пов. ,

тел/факс: +380445375277

E-mail: foundation@rimon.in.ua

 

технічний організатор

 

ТОВ "Проджект-ІНН"

http://projects-inn.com/

E-mail: irina.gruzd@projects-inn.com