УКР  ENG

Шановні колеги!

Маю честь запросити Вас до участі в Міжнародній конференції «Інтервенційне лікування болю», яка відбудеться в Києві 16-17 травня 2019 року.

Хронічний біль є значною проблемою нинішнього суспільства. У країнах Європи кожна п’ята особа повідомляє про наявність хронічного болю помірної або високої інтенсивності, який у третині випадків не полегшується в результаті лікування.

У відповідь на цей виклик з середини 20-го сторіччя почав свій розвиток новий напрям медицини, який на початку століття нинішнього було офіційно визнано в розвинутих країнах під назвою «Медицина болю». Суттєвою частиною медицини болю є інтервенційне лікування – застосування сучасних малоінвазивних технік.

Метою нашої конференції ми бачимо об’єднання зусиль українських ентузіастів медицини болю для ефективного впровадження її принципів і досягнень в українську медичну практику. Поділитися своїм досвідом ми запросимо провідних експертів у галузі інтервенційного лікування болю як із-за кордону, так і з України. Великою честю для нас буде мати лекторами лікарів українського походження, які зробили кар’єру в країнах Заходу і воліють передати нам свій досвід.

До зустрічі в мальовничому травневому Києві!

 

З повагою,

Вадим Білошицький

Заступник директора з наукової роботи

ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України»

 

 

 

ОРГАНІЗАТОР КОНГРЕСУ ТА КОНТАКТИ З ПРИВОДУ УЧАСТІ

 

Благодійний Фонд Розвитку Інновацій Медицини “РІМОН”

Україна, Київ,   01001, Бізнес центр «Панорама»

Вул. Велика Житомирська, 20, 7 пов. ,

тел/факс: +380445375277

E-mail: foundation@rimon.in.ua

 

технічний організатор

 

ТОВ "Проджект-ІНН"

http://projects-inn.com/

E-mail: irina.gruzd@projects-inn.com