UA EN

Шановні друзі!

Пацієнти є важливими партнерами для компанії Рош. Компанія Рош прагне допомагати пацієнтам зрозуміти своє захворювання/стан та краще слідувати рекомендаціям лікаря, що включає своєчасний доступ до потрібної інформації. Рош прагне надати пацієнтам збалансовану, точну та зрозумілу наукову інформацію про ліки та послуги компанії.

Якщо у Вас є питання щодо властивостей препаратів компании Рош, Ви можете звернутись у Службу медичної інформації компанії Рош:

  через сайт www.roche.ua

  за електронною адресою ukraine.medinfo@roche.com

  за поштовою адресою ООО «Рош Украина»: Киев, 04070, ул. П. Сагайдачного, 33

 За тел.: +380 (44) 354 30 40, факсом: +380 (44) 354 30 41.

ВАЖЛИВО! Звертаємо Вашу увагу, що препарати компанії Рош є рецептурними. Компанія Рош не може відповідати на питання, пов'язані зі станом Вашого здоров'я. Вибір, призначення та спосіб застосування лікарського засобу може здійснювати і визначати тільки лікуючий лікар. Якщо у Вас виникли питання по самопочуттю, призначеної Вам терапії, будь ласка, проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем.

Якщо Вашому лікарю буде необхідна додаткова інформація по препаратах компанії Рош, будь ласка, зверніться до нього з проханням направити відповідний запит у Службу медичної інформації компанії Рош.